Najnovšie recenzie zo sekcie Športové kamery

GoPro HERO12 Black Bundle

GoPro HERO12 Black Bundle

Overený zákazník Alza.sk Milan

Pridané: 13. januára 2024

• Kvalita

Výborná kamera najmä pre záznam športových aktivít Zariadenie sa ovláda intuitívne a jednoducho. Škoda, že v základnej výbave už nie je viac príslušenstva. Zatiaľ sa len učím ovládať zariadenie ale prvé skúsenosti sú výborné.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

Neodporúčam za tu cenu

Overený zákazník SmartWear.sk Filip

Pridané: 6. januára 2024

Zakúpený v SmartWear.sk

• Zatiaľ len testujem čakám na ostatné komponenty
  • Zábavné videa
  • Úprava videa

Nie je upravovali program v slovenčine alebo češtine čo je Veľká škoda.Daju sa natočiť a urobiť zaujímavé videá ale keď ich človek nevie poriadne upraviť nie sú až také dobré a kvalitné.Ak by sa dalo z viacerých miest zatlačiť na doplnenie jazyku bolo by super.

Dobrý deň Filip,
ďakujeme vám za váš pozitívny hodnotiaci komentár a za to, že ste si vybrali náš produkt z naše ponuky :-). Teší nás, že naše zariadenie vám prináša zábavu a že ste s produktom spokojný, aj keď zatiaľ len testujete jeho možnosti.
Čo sa týka vašej pripomienky ohľadom nedostupnosti programu v slovenčine alebo češtine, veľmi si vážime váš názor a ďakujeme za upozornenie. Rozumieme, že prístupnosť lokálneho jazyka môže významne ovplyvniť používateľský zážitok, a preto váš návrh na doplnenie jazykovej podpory preberieme s naším vývojovým tímom.
Snažíme sa neustále zlepšovať naše produkty a služby, a vaša spätná väzba je pre nás dôležitým vodítkom. Dúfame, že budete naďalej s naším produktom spokojný a že vám poskytne veľa hodín zábavy a kreatívneho využitia.
Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte sa na nás obrátiť.

LAMAX W9.1

LAMAX W9.1

Lubor Lubor

Pridané: 4. januára 2024

• kúpil som lebo neskutočná výbava za tie peniaze
  • všetky držiaky ktoré existujú
  • cena v roku 2022 bola 144.-€ v NAY
  • 2x display
  • 4K video
  • 20M foto
  • nebola najlacnejšia zo športových kamier tipoval som priemer
  • dúfal som že vydrží aspoň 2 roky ale treba s niečím začať
  • po 2 mesiacoch prvý servis kamera sa nedala nabiť-vymenili baterku, z videa pri mori nič nebolo
  • po pol roku sa utopili VODOTESNÉ !!! hodinky-diaľkový ovládač-poslali nové
  • po cca roku a pol sa mi podarilo pri otváraní zlomiť kryt USB na nabíjanie kamery
  • v NAY TN sa so mnou ani nebavili, mechanické poškodenie a nech si to riešim sám lebo diagnostika a doprava atď
  • kamera v záruke asi som hulvát otváral som kryt USB ako inokedy podľa mňa nekvalitný materiál na športovú kameru
  • mailom som poslal foto s prosbou do servisu čo s tým
  • po 2hodinách prišla odpoveď zo servisu Bels CZ oprava 50.-€

SJCAM SJ8 Pro

SJCAM SJ8 Pro

Overený zákazník miStores.sk Alexandra

Pridané: 28. decembra 2023

(naposledy upravené 28. decembra 2023)

Zakúpený v miStores.sk

• Nefunkčné tlačítko
  • Dlho sa nabíja
  • Extrémne sa prehrieva
  • Krátka výdrž batérie
  • Veľmi krátky dosah wifi

Kamera fungovala 10 minút, prestalo fungovať tlačítko na spustenie nahrávania , rovnako to ale nejde spustiť ani cez wifi keďže dosah je veľmi biedny. Po 15minutach natáčania bola kamera prehriata. Kameru vraciam späť

LAMAX W7.1

LAMAX W7.1

Overený zákazník Alza.sk Milan

Pridané: 27. decembra 2023

• Výborný pomer cena/kvalita
  • Detto
GoPro HERO 11 Black

GoPro HERO 11 Black

Overený zákazník Alza.sk Ivana O.

Pridané: 19. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Gopro kamera funguje na potápanie super. Po nejakom čase sa obrazovka vypla a nevedela som pod vodou či nahráva alebo nie. Taktiež keď máte mokré ruky od vody tak dotykový displej samozrejme nefunguje, inak OK. Ani sa veľmi neprehrievala ako bolo avizované.

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Laco N

Pridané: 4. decembra 2023

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• kreativna kamera
  • baterka tak na hodinku
DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

DJI Pocket 2 CP.OS.00000146.01

Overený zákazník Alza.sk Majko

Pridané: 3. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Za prijateľné peniaze dosť veľa muziky, až na záznam zvuku. Ten je nie na dobrej úrovni. Záznam obrazu je viac ako slušný. Rovnako funkčnosť APP , prepoiteľnosť so smartfónom, sťahovanie a úprava videí v app sú mimoriadne na vysokej úrovni. Rozhodne túto kamerku doporučujem. Uvážte sami. Nahráva aj v 4 K, nahráva časozberné video, má pohybový senzor, teda záznam sa spustí registráciou pohybu. Obraz možno otočiť o 180 °. Batérie sú odnímateľné a teda vymeniteľné. Kamera má funkčné nočné videnie, 6 osí gyroskop. A mnoho ďaľších výhod. Škoda toho nekvalitného zvuku.

Niceboy Vega X Play

Niceboy Vega X Play

Overený zákazník Niceboy.sk Igor D.

Pridané: 29. novembra 2023

(naposledy upravené 25. decembra 2023)

Zakúpený v Niceboy.sk

• OK

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za doporučení a hodnocení akční kamery Niceboy VEGA X Play. Pěkný den, Niceboy

Overený zákazník SmartWear.sk Roman Doval

Pridané: 28. novembra 2023

Zakúpený v SmartWear.sk

• Rozhodol som sa aj na základe recenzií ktoré e-shop SmartWear.sk na dané produkty robí. A skutočne je pravda čo hovoria v recenziách. Je to TOP obraz v danej kategórii malých kamier. Oproti Heru 10 čo som mal, vidím len samé pozitíva. Skutočne výborný obraz hlavne v zlých svetelných podmienkach, výborné MENU a jednoduchá obsluha sú prednosti Pocket 3. Výborná kamerka .....nie len na dovolenku.

Vodotesnosť, ale je to daň za omoc lepší obraz hlavne v zlých svetelných podmienkach. Na bike zjazdy a do vody mám Hero. A na všetko ostatné Pocket3. TOP produckt !!!

Dobrý deň, Roman,
veľmi si ceníme, že ste si našli čas na napísanie tejto pozitívnej recenzie a sme radi, že ste s kúpou spokojný. Je skvelé počuť, že naše recenzie vám pomohli pri rozhodovaní a že výsledný produkt spĺňa vaše očakávania, najmä pokiaľ ide o kvalitu obrazu a užívateľské rozhranie.
Vaše pozitívne skúsenosti s DJI Pocket 3 sú pre nás dôležité a ďakujeme vám za zdieľanie spätného ohlasu s komunitou. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou motiváciou.
Tešíme sa, že Pocket 3 sa stal dôležitou súčasťou vášho dobrodružstva pri jazde na bicykli a podvodných aktivitách. Ak budete mať nejaké otázky alebo potrebujete ďalšiu podporu, neváhajte nás kontaktovať.
Ešte raz ďakujeme a prajeme vám veľa úžasných zážitkov s vašou novou kamerou!

Overený zákazník SmartWear.sk Jan

Pridané: 27. novembra 2023

Zatiaľ len začínam testovať

Overený zákazník Alza.sk vodnik

Pridané: 22. novembra 2023

Pomer + cena

Reakcia značky LAMAX

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem

• super kamera

Overený zákazník SmartWear.sk Vlado950

Pridané: 2. novembra 2023

Zakúpený v SmartWear.sk

Prekvapivo dobrá kvalita. Výborne video pri slabom osvetlení, perfektná stabilizácia. Dlhá výdrž batérie a rýchle dobitie z ext. batérie.

Dobrý deň Vlado950,
ďakujeme Vám za Vašu skvelú recenziu a za odporúčanie nášho produktu! Sme nesmierne radi, že ste spokojní s kvalitou, funkčnosťou v slabom osvetlení, stabilizáciou, ako aj s výdržou a rýchlym dobíjaním batérie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a vždy sa snažíme ponúkať produkty, ktoré vyhovujú potrebám našich zákazníkov. Dúfame, že Vám bude produkt dlho slúžiť a prinesie ešte mnoho príjemných zážitkov :-)

Overený zákazník Alza.sk Juraj

Pridané: 30. októbra 2023

• prehrieva sa

Overený zákazník DroneRepublic.sk Ervin Budai

Pridané: 23. októbra 2023

Zakúpený v DroneRepublic.sk

Je to podľa mňa najlepšia akčná kamera na trhu.

Overený zákazník SmartWear.sk StevoB

Pridané: 14. októbra 2023

• Momentálny unikát :)

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 9. októbra 2023

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• vodotesné púzdro
  • micro SD karta
  • zábery s dokonalými detailami
  • používam hlavne na skateboarde a je to vždy super výsledok
LAMAX X9.2

LAMAX X9.2

Overený zákazník AXDATA Overený zákazník

Pridané: 9. októbra 2023

Zakúpený v AXDATA

Super kamera. Výkon vo forme skvele upravených 4K fotiek a videí rozhodne spríjemní znovuprehrávanie si raz prežitých zážitkov. Jediné, čomu by som body uniesol by bola vydrž batérie a veľká kapacita videí. Jednoznačne 9/10, odporúčam ak hľadáte tento typ produktu.

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25