Sencor 3CAM 4K03WR

CMOS
4K
Full HD

4K, vodotesné púzdro do 60m

Kameru som kúpil viac menej ako čiernu skrinku do auta. Cez deň pekne nahráva, vidno pekne aj ŠPZ áut. Len keď je šero alebo tma, je nepoužiteľná. Nahraný obraz je tmavý, a vlastne nieje nič vidieť. Skúšal som aj zmeniť nastavenie v menu, žiaľ veľmi nepomohlo. Pre mňa osobne sú to vyhodené peniaze, a absolútne nepoužiteľné v aute. Kamera je použiteľná len cez deň, keď je slnečné počasie. Na YouTube sú recenzie, a ľutujem že som sa neriadil nimi. PS: na 4K zabudnite

• praktická malá kamerka,
    • množstvo doplnkov
    • náhradná batéria súčasťou balenia
    • 4K len symbolické

Typ snímača
CMOS
4K
Full HD

Cenovo prijateľná outdoorová kamera so záznamom v kvalite 4K so snímacím senzorom CMOS Sony. Fotoaparát diponuje 6vrstvou sklenenou šošovkou. Diaľkový ovládač pre kvalitné selfie. 2,0" farebný TFT displej. Rozlíšenie obrazu: 3840 x 2160 (30 obr/s, MP4). 2688 x 1520 (30 obr/s, MP4). 1920 x 1080 (60 obr/s alebo 30 obr/s, MP4).

4K, vodotesné púzdro do 60m

• praktická malá kamerka,
    • množstvo doplnkov
    • náhradná batéria súčasťou balenia
    • 4K len symbolické

• Dobra cena prislusenstvo

veľmi dobrá kvalita za dobrú cenu

• cena , príslušenstvo , obrazový záznam
    • zvuk pri jazde

• Pasuje do nej aj 64 gb Samsung EVo !!!

Má aj časozber, smyčku a zpomalený pohyb, sériové foto. Funguje super

• Kvalita
    • Vybavenie